• Roni Klein

Diva Show: Eneda, Irma, Rovena & Besa në koncertPër herë të parë Irma Libohova, Rovena Dilo,Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima, vijnë në një recital madhështor Live! Një udhëtim magjik ndër vite me hitet më të njohura, në shoqërimin e orkestrës simfonike, nën drejtimin e Elton Deda. Performancat më moderne e artistike do ju rrëmbejnë mbrëmjen e 16 Maj, Ora 20:00 Divas Live

Në Pallatin e Kongreseve. Prej datës 21 prill Biletat i gjeni në www.pentagrami.al

Në çdo pikë EasyPay. Në biletarinë e Pallatit të Kongreseve nga ora 10:00 deri në 20:00.

#EnedaTarifa #Albania

59 views
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

Copyrights ©2017/2021  www.eurovision.al

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now